Dış Ticaret

CTA Eğitim Danışmanlığı

Detaylı bilgi almak ister misiniz?

Telefon Numaramız

+90 530 544 70 33

Dış Ticaret

Petrokimya Ürünleri, Gıda Ürünleri, Kıymetli Madenler

PETRO KİMYA ÜRÜNLERİ

Danışmanlığını yaptığımız kimya firmasının körfez ülkelerinden petrokimya ürünlerinin istenilen ülke/şehir limanları ya da ilgili gümrük antrepolarına CIF teslim getirilmesi sağlanarak antrepo devir teslim şeklinde satışına danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Siz kıymetli firmalarımıza sunulmak üzere, ürün temininin tamamen güvenilir zeminde sağlanması için alıcı ve satıcının gönül rahatlığıyla ticaret yapabileceği gerek yurtiçi yerleşik firmalarımızı, gerek yurtdışı firmalarımızı bir araya getirmek suretiyle anlaşma zemini oluşturulmaktadır.

Talep edeceğiniz ürün için teslim yeri, miktar ve spekt özelliklerini belirtmeniz halinde ivedilikle fiyat bilgisi ve teslim şartları hizmetinize sunulmaktadır.

GIDA ÜRÜNLERİ

Danışmanlığını yaptığımız kuru bakliyat ve baharat imalatçısı firmaların ürünlerini yurtdışı pazarına ihraç etmelerine ve aynı şekilde yurtdışı gıda imalatı yapan firmalarımızdan da yurtiçinde tüketimi-ticareti yapılmak için ürün ithalatında alıcı firmalarımıza rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Aklınıza takılan soru mu var?

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Numaramız

+90 530 544 70 33

Mail Adresimiz

ctaegitim@gmail.com
info@ctaegitim.com

    WhatsApp Bağlan
    Merhaba, bize WhatsApptan danışabilirsiniz.